راهکارهایی برای سرمایه گذاران

راهکارهایی برای سرمایه گذاران

نویسنده: واحد بازاریابی

راهکاری برای سرمایه گذاران علاقمند به بورس که دانش و مهارت لازم را برای حضور در این بازار ندارند

تاریخ: 1399/4/2 11:57:03 تعداد بازدید: 17070

با توجه به رشد چشمگیر بازار بورس و کاهش سود سپرده­ های بانکی، سرمایه­ گذاری در بورس با استقبال زیادی از طرف اقشار مختلف جامعه روبرو شده است.

نکته حائز اهمیت این است که سرمایه گذاری در بورس چنانچه با آگاهی و دانش کافی صورت نگیرد می ­تواند بسیار پر ریسک بوده و باعث از بین رفتن سرمایه افراد شود، بنابراین سرمایه­ گذاران برای موفقیت در این زمینه و برخورداری از بازده مناسب، نیازمند دانش، تخصص و صرف زمان کافی جهت شناسایی سهام مناسب و پربازده هستند.

چنانچه شما علاقمند به سرمایه ­گذاری در این بازار هستید اما مهارت و یا زمان کافی برای این کار را ندارید، توصیه ما به شما سرمایه ­گذاری در صندوق ­های سرمایه­ گذاری سهامی و مختلط است. این صندوق­ ها با استفاده از نیروهای خبره و مجرب اقدام به سرمایه­ گذاری در سهام شرکت ­های پربازده نموده و سود مناسبی را عاید سرمایه­ گذاران خود نموده و ریسک آن­ ها را به حداقل می ­رسانند.

صندوق ­های سرمایه­ گذاری میعاد ایرانیان (سهامی) و سپهر اندیشه نوین (مختلط) که از صندوق­ های تحت مدیریت شرکت تامین سرمایه نوین می­ باشند، با بازدهی به ترتیب 333.54% و 210.07% طی سال گذشته گزینه ­های مناسبی برای سرمایه­ گذاری هستند.

مقاله های پیشنهادی

هزینه فرصت

ادامه مطلب

هوش مالی

ادامه مطلب

راهکارهایی برای سرمایه گذاران

ادامه مطلب
درباره ما

گروه تأمین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، با مشارکت بانکهای تجاری و هلدینگهای صنعتی مجوز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نموده است. صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه نوین به عنوان قدیمی ترین صندوق های سرمایه گذاری با ایجاد بازدهی جذاب برای سرمایه گذاران همواره مورد توجه بوده اند لذا تامین سرمایه نوین با ایجاد سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری Nibmarket . com برای کلیه افراد راه حل های سرمایه گذاری متنوعی با مدیریت انواع مختلف از صندوق های سرمایه گذاری از طریق ایجاد امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری ارایه نموده است.


تصویر مجوز
اطلاعات تماس
بخش مرکزی ، شهر تهران، امانیه ، بلوار نلسون ماندلا ، بن بست گل آذین ، پلاک -23
84341000 021
info@novinib.com
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 7 الی 16
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه نوین می باشد.